אבטחת בתי מגורים

חברת אופק דיפנס בע"מ מקבוצת אופק, מתמחה במתן פתרונות ושירותי אבטחה ושמירה לבתי מגורים בכל רחבי הארץ. אנו מספקים שירות מלא ואיכותי לבתים פרטיים, בנייני מגורים, מגדלים רבי קומות, שכונות ואזורי מגורים, תוך מחויבות למתן פתרונות מיידים ויעילים המותאמים לצרכי הלקוח ולשביעות רצונו המלאה.

לפרטים נוספים וקבלת הצעה לחצו כאן וצרו עמנו קשר

אנשי אבטחה מקצועיים ומיומנים

אצלנו מועסקים רק מאבטחים איכותיים הנבדקים ונבחרים בקפידה. כל השומרים בחברתנו הינם יוצאי צבא המאושרים על ידי המשטרה ומשרד הפנים, בעלי רישיון לאחזקת נשק, ועוברים אימוני ירי ומבחני כשירות סדירים. בנוסף לכך, המאבטחים עוברים הכשרות והדרכות ייעודיות עבור בתי המגורים המצויים תחת אחריותם, ובהתאמה ספציפית לדרישות הלקוח והמשטרה.

בד בבד נתונים הצוותים לפיקוח ובקרה שוטפים של מנהלי החברה. יש לציין כי אנו מספקים לכלל עובדינו תנאי תעסוקה מעולים ומלאים המובילים להתמדה, מוטיבציה וקביעות – גורמים משמעותיים ביותר בתחום האבטחה.

חשיבות השמירה והאבטחה בבתי מגורים

למרבה הצער, בעשור השני של שנות האלפיים עדיין מהווים האבטחה והביטחון האישי של אזרחי ישראל בעיה הדורשת פתרון מקומי, בעוד הסיוע וההשגחה המשטרתיים בדרך כלל אינם מספיקים. למעשה, שכונות מגורים רבות ברחבי הארץ סובלות מבעיות אבטחה שונות, החל ממכת הגניבות הפוקדת את כל המדינה, דרך מבקרים בלתי רצויים וכלה באירועים מסוכנים על רקע ביטחוני.

לכן, שירותיה של חברת שמירה ואבטחה מקצועית יאפשרו לכם לישון בשקט בביתכם, בידיעה שיש מי ששומר עליכם ועל בני משפחתכם. יחד עם זאת, חשוב לבחור בחברה איכותית המעסיקה מאבטחים מיומנים בעלי תודעת שירות גבוהה, אשר יספקו מענה כולל לבעיותיכם תוך התאמה אישית לצרכיכם.

יש לציין כי צרכים אלו משתנים בהתאם למיקום בית המגורים, מספר הדיירים המתגוררים בו, בעיות האבטחה הספציפיות באזור, וכן רמות הביקורת וההשגחה הנחוצות לדייריו. חברתנו מודעת לצרכים המשתנים של בעלי הדירות, ועושה כל שביכולתה על מנת לספק פתרונות אבטחה ושמירה מקיפים לכלל הלקוחות.

אבטחת בתי מגורים

מה כוללים שירותי אבטחה ושמירה בבתי מגורים

מטרתנו המרכזית היא לשמור על השוהים בבית המגורים ועל רכושם, ולהעניק להם תחושת ביטחון במרחב בו הם מתגוררים. שירותי השמירה ואבטחה שלנו מותאמים לצרכיכם הספציפיים וכוללים בין היתר:הרתעת גנבים ופורצים מבית המגורים בעזרת סיורים, מאבטחים וייעוץ אבטחתי כולל.

הרחקת גורמים מפריעים ועוינים.

מניעת פיגועים בבית המגורים ובסביבתו.

בקרה, השגחה ומעקב אודות הנכסים והיוצאים מהמבנה.

הודעה ואישור של בעלי הדירות לגבי מבקרים.

סיוע במצבי מצוקה עבור השוהים בבניין.

סיורים מסביב למתחם בית המגורים ואזוריו הציבוריים, כמו חדר מדרגות, חניון, מחסנים, גינה, מקלט ומתחם פחי האשפה.

כל פתרונות האבטחה תחת קורת גג אחת

חברת אופק דיפנס בע"מ הפועלת בפריסה ארצית מציעה לכם את כל שירותי האבטחה והשמירה תחת קורת גג אחת. החברה המונה ארבע מאות עובדים הינה בעלת רישיון של משרד התמ"ת, וכמו כן חברה בארגון הארצי של חברות השמירה. אנו מספקים ללקוחות מכלל המגזרים מענה מלא ומקיף, הכולל שמירה ואבטחה של אנשי מקצוע חמושים, סיורים ממונעים, וייעוץ אבטחתי וביטחוני.

בנוסף לכך, למנהלי החברה ניסיון וידע רב בנושאי אבטחה פרטית וממלכתית, המאפשרים להם לספק לכל לקוח יחס אישי ופתרונות אבטחה המותאמים לצרכיו. יש לציין כי בנוסף על אבטחת בתי מגורים, לחברתנו גם ניסיון רב בשמירת ובאבטחת מקומות ציבוריים הומי אדם, ובניהם מוסדות חינוך וציבור, קניונים ומרכזים מסחריים, וגופים פרטיים ועסקיים כגון חברות הייטק ומפעלים.

הניסיון העשיר המצוי באמתחתנו מתבטא בשירותי אבטחה מלאים ומקצועיים לבתי מגורים, על כל היבטיהם השונים.