ניקוי חניונים הינו תחום הדורש ידע מקצועי וציוד טכנולוגי מתאים ומתקדם. לנו באופק מ.ב – חברה לניקיון ואחזקה, ניסיון של יותר מעשור באספקת שירותי ניקוי מקצועיים לחניונים בכל רחבי הארץ. זאת בעזרת כוח אדם מיומן, מכשור ייעודי וחדיש, וחומרי ניקוי איכותיים וידידותיים לסביבה.

ניקוי חניונים זו המומחיות שלנו

באמצעות הניסיון הרב של הצוותים המקצועיים והציוד המתקדם בעולם, אנו מבטיחים לספק חניון נקי, מקורצף, מבריק ומחודש לשביעות רצונכם. מלאכת הניקוי תותיר את החניון ללא כתמים, עם סימוני חנייה ודרך מובלטים ומבריקים, ואת כל חלקי החניון נקיים יותר כולל פינות, מדרכות, קירות ,תקרות וספינקלרים.

ברשותנו הידע והיכולת לנקות חניונים מכל סדר גודל במהירות וביעילות, ואנו מתמחים בניקוי כל סוגי משטחי החניונים כולל בטון חלק ואפוקסי. כל עבודות ניקיון החניונים שלנו מבוצעת על ידי צוותים מנוסים ומיומנים, שעבודתם עוברת בקרת איכות מקיפה וקפדנית עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

חניון אחרי ניקיון

חניון לאחר נקיון

חניון לפני ניקיון

חניון מלוכלך

הציוד שלנו כולל:

  • מכונות דיזל רכובות מהחדישות בעולם– אלו הן מכונות ייעודיות המטאטאות, שואבות, שוטפות ומקרצפות את משטחי החניון, ומתופעלות על ידי צוות מנוסה ומיומן.
  • חומרי ניקוי וחיטוי איכותיים וחזקים של מיטב החברות הישראליות– מתאימים לכל משטח את החומר הייעודי לו,  החומרים בעלי יכולת להוריד ולנקות כל סוג של כתם.

לדוגמא: כתמי שמן או פיח. חשוב לציין כי החומרים נושאים בתו תקן איכות והינם ידידותיים לסביבה.

  • ניקוי באמצעות קיטור בלחץ מים גבוה–חוץ מהרצפה  אנו מנקים גם את הפינות הקירות העמודים והספינקלים  ע”י קיטור לחץ מים

ניקוי סימונים

שירותים נוספים מעבר לניקוי חניונים

בנוסף על ניקוי חניונים, אנו מציעים ללקוחותינו קשת רחבה של שירותים הכוללים:

  • ריקון הצפות מים מחניונים באמצעות ציוד מיוחד.
  • שטיפת וניקוי מערך צנרת ומתזים לכיבוי אש.
  • תחזוקת ותיקוני חניונים.
  • צביעת חניונים וחידושם.
  • ציפוי אפוקסי לחניונים.
  • מערך ופתרונות שמירה ואבטחה.

תחזוקת חניונים וניקיונם היא מלאכה יומיומית וקשה. זאת מאחר ובניגוד למקומות ציבוריים אחרים בארץ היחס של הציבור לחניונים הינו לעיתים בגדר הפקר, ולכאורה מותר לעשות בהם מעשים שאינם מקובלים ברשות הכלל. אכן, בעלי רכבים רבים המשתמשים בשירותי החניון אינם מקפדים על ניקיונו, זורקים לכלוך ובדלי סיגריות על הרצפה, וחלקם אף מוסיפים ריח לא נעים לחלל הסגור.

בנוסף לכך, בחניונים נוטה להצטבר הרבה פיח על הקירות והתקרה, וכן כתמי שמן וחריקות בלמים על הרצפה. גורמים אלו ואחרים מביאים להצטברויות גדולות של לכלכוך בחניונים, דבר המצריך פעולות ניקוי יסודיות ושוטפות על ידי צוותים מיומנים ומקצועיים, בעלי ציוד וחומרי ניקוי רבי עוצמה. בשלב זה, אנו בחברת אופק מ.ב נכנסים לתמונה.

אופק ניקיון חניונים – מקצועיות מעל לכל

אופק מ.ב – חברה לניקיון ואחזקה בע”מ, מנוהלת על ידי מומחים בעלי ידע רב בתחומי הניקיון והתחזוקה.

אנו מספקים שירותי ניקיון חניונים עבור מפעלים, קניונים, מבנים ומוסדות ציבוריים וממשלתיים, בנייני משרדים ,בנייני מגורים רבי קומות.חברות בנייה וקבלני צבע.

החברה מעסיקה צוותי ניקיון ותחזוקה מנוסים, אמינים ומיומנים, שהינם בעלי הכשרה וידע בהפעלת הציוד המשוכלל הנדרש לניקוי חניונים.

כל העבודות מפוקחות באופן ישיר וקפדני על ידי פקחי החברה, השואפים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום. במילים אחרות, אנו בקבוצת אופק מתחייבים לספק את השירות הטוב, האדיב והמתקדם ביותר שיש, לשביעות רצונכם המלאה.