הקריאה עליכם – הטיפול עלינו!

במשך שנים אופק סיפקה שירותי ניהול נכסים ובניינים שכללו שירותי תחזוקה, שמירה, ניקיון וגינון לבניינים מסחריים ולמגדלים מגורים. כעת, בעקבות הדרישה של חלק מלקוחותינו אנחנו שמחים להשיק שירות תחזוקת משרדים. במסגרת שירות זה אנחנו נוכל לטפל בכל נושאי התחזוקה של המשרד: בבעיות חשמל או צנרת, צבע או כל תיקון אחר.

מחירי שוברי שוק!

שירות תחזוקת המשרד

לא צריך למרוט שיערות – ראש שקט זה אופק! כלקוחות אופק אנחנו נדאג לטפל לכם בכל תקלה ובעיה!
אופק מציעה קונספט ייחודי לתחזוקת המשרד. במקום שאתם תצטרכו להתמודד עם כל תיקון קטן או גדול, מנזילה לתיקון צבע, מעבודת חשמלאות לעבודת נגרות – אנחנו נעשה זאת עבורכם!
 המטרה היא לתת למנהלי המשרד שלכם לעבוד בראש שקט. במקום שתצטרכו ליצור קשר עם אנשי מקצוע שונים לכל תקלה אנחנו נטפל בתקלות האלה עבורכם.

בכל פעם שיש תקלה במשרד אתם מתקשרים לחברת אופק ואנחנו נדאג לשלוח איש מקצוע שיפתור לכם אותה. יתרה מזאת, אתם תקבלו מחיר מיוחד עבור עבודת איש המקצוע שזול באופן משמעותי מהמחיר הרגיל.

למה זה כדאי?

  1. חיסכון בזמן –  במקום שאתם תצטרכו לאתר אנשי מקצוע, להשוות מחירים ולעקוב אחרי כל שלב בעבודה – אנחנו נעשה זאת עבורכם. אנחנו מתחייבים לספק לכם איש מקצוע במהירות המירבית!
  2. שקיפות מלאה – יש לנו מחירון קבוע, אתם יכולים לדעת כמה תשלמו מראש. לפני תחילת התיקון, איש המקצוע יגיע אליכם למשרד כדי להגיש הצעת מחיר לפי המחירון הקבוע שלנו.
  3. ראש שקט – ענף השיפוצים הינו ענף פרוץ מאוד. שבו כל אחד יכול להציג את עצמו כבעל מקצוע. חברת אופק היא אחת מהחברות הגדולות במשק ואנחנו נדע לשלוח אליכם אך ורק בעלי מקצוע מורשים ומנוסים שידעו לטפל בכל תקלה במהירות ובמקצועיות.
  4. אחריות – חשוב לנו שכל תיקון או עבודה יתבצעו על הצד הטוב ביותר. אנחנו עובדים רק עם אנשי מקצוע מנוסים שמחויבים לתת את השירות הטוב ביותר. עם זאת, במידה ויש בעיה, אנחנו כאן לשירותכם עד שנפתור כל תקלה לשביעות רצונכם המלאה.
  5. מחיר – אנחנו באופק מתחייבים למחיר נמוך ומשתלם (פר קריאה/תקלה). למחירון התקלות המלא שלנו לחצו כאן. יש לכם מספר תקלות? תנו לאופק לדאוג לכיס שלכם! רק באופק תשלום לבעל המקצוע לפי שעת עבודה בלבד*.

*לא כולל חומרים וציוד

כמה זה עולה ואיך מצטרפים לשירות תחזוקת המשרדים של אופק?

שירות תחזוקת המשרדים כולל דמי מנוי חודשיים של החל מ-30 ש”ח לחודש.

בנוסף, במקרה של תקלה במשרד תשלמו עבור התיקון מחיר לפי מחירון קבוע מראש.

בין לקוחותינו יש משרדים ומוסדות קטנים וגדולים כולל כל מוסדות החינוך בתל אביב-יפו.

אל תישארו מאחור, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הצטרפו לעשרות הלקוחות המשתמשים בשירותינו: