אופק מ.ב – מתמחה בניקיון ואחזקת משרדים עסקים ומוסדות

אופק מ.ב חברה לניקיון ואחזקה בע”מ, הינה חברה ותיקה ורבת ניסיון בקבוצת אופק.
החברה מספקת שירותי ניקוי משרדים, ניקוי חניונים, ניקוי מוסדות, חברות, בנייני משרדים, קניונים ומפעלים רבים באזורי התעשייה, המסחר, השירותים, ובנייני הממשל במדינת ישראל.

לפרטים נוספים וקבלת הצעה לחצו כאן וצרו עמנו קשר

פריסה ארגונית : 

כדי לתת מענה לכל מרחב פעילותה של החברה הכוללים את סניף המרכז בנס ציונה, סניף צפון כרמיאל וסניף מרכז בת”א, מטה החברה ומשרדי ההנהלה ממוקמים בנס ציונה.

עובדים מקצועיים בלבד :

החברה מפעילה עובדי ניקיון ותחזוקה מנוסים ומיומנים העובדים בפיקוח ישיר של המפקחים באזורים שונים בארץ, עובדי הניקיון בחברה מצטיינים ביציבות רבה במקום עבודה אחד דבר המועדף על ידי לקוחותינו.

עובדי עתודה מיידית : 

מתוך ידיעת חשיבות העמידה בצרכי הניקיון אצל לקוחותינו יש לחברה צוותי עתודה קבועים הנותנים מענה מהיר במקרים של מחלה או תקלה בהגעת העובד הקבוע.

אסתטיות וייצוגיות : 

כל עובדי הניקיון בחברה מצוידים במדי העבודה של החברה ומקפידים על אסתטיות, ייצוגיות וניקיון הופעתם.

כוח האדם הוא כוחנו : 

מתוך מודעות למרכזיותו של העובד ולשביעות רצונם של לקוחותינו אנו מתגמלים את עובדינו בשכר הוגן ובזמן, ובתנאים סוציאליים נלויים, יחסי עובד מעביד מתקיימים רק בין חברת אופק לעובדיה, בעוד לקוחותינו הנהנים מעובדים בעלי יציבות והתמדה גבוהים במיוחד, אין עימם כל יחסי עובד מעביד.

תשתית מקצועית ושירות : 

החברה נותנת מענה מקצועי לכל תחומי הניקיון המורכבים והמיוחדים כולל עבודות קירצוף ופוליש, ניקוי שטיחים וחיטוי תוך הקפדה על רמת שירות גבוהה.

תשתית טכנולוגית : 

לרשות אופק מ.ב חברה לניקיון ואחזקה עומד מערך משוכלל וחדיש של ציוד טכני לניקיון ותחזוקה הכולל : מכונות ליטוש והברקה המתקדמות בעולם.
החברה עושה את כל עבודות הניקיון, תוך הקפדה על שימוש בחומרי ניקיון נושאי תו-תקן המיוצרים על ידי החברות המובילות בישראל.

פיקוח ובקרה : 

מפקחי הניקיון בחברה, האמונים על שמירת הסטנדרטים הגבוהים שלנו עוברים השתלמויות תקופתיות לעדכונם בחידושים הטכנולוגים האחרונים בנושאי הניקיון למשרדים ורענון תקופתי בנושאי שירות לקוחות.
מנהלי החברה נחשבים למנהלים המובילים בתחומם.

למידע נוסף בנושא ניקיון משרדים>>