השכרת מכונות ניקיון וטיאוט

לחברת אופק יש ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום הניקיון, בין אם מדובר בקניונים, מפעלים, משרדים, חניונים או מקומות אחרים. בשנים האחרונות חלק מלקוחותינו ביקשו להשכיר מאיתנו ציוד ניקיון מקצועי. לעיתים מדובר בשימוש חד פעמי של יום או כמה ימים ופעמים אחרות מדובר על שימוש לתקופות ארוכות. אנו מחזיקים במגוון רחב של מכונות מקצועיות למטרות תעשייתיות וגם למטרות לפרטיות. מכונה לשטיפת חניונים, בנייני משרדים ובתי עסק. השכרת מכונות ניקוי אלו מיועדות גם למחסנים וגם לשטחים גדולים.

אנחנו מספקים מכונות שונות בהן:

 

במת הרמה

אחת מהדרכים היעילות לניקוי חלונות גבוהים היא בעזרת שימוש בבמת הרמה. בעזרתן ניתן להגיע למקומות גבוהים בבנייני משרדים ובנייני רבי קומות ובלתי אפשרי לבצע את הניקוי באמצעות סנפלינג או אוסמוזה הפוכה.

*עבודה על במת הרמה מחייבת תעודה עובד בגובה.

 

 

השכרת מכונה רכובה לשטיפה

שטיפה במכונה רכובה, מכונת שטיפה רכובה על מצברים, מכונת שטיפה דיזל + מפעיל, מטאטא רכוב, מכונה לשטיפת חניון, קיטור בלחץ מים – חשמלי / בנזין, קיטור בלחץ מים חמים על דיזל, מכונות פוליש וכד’

גרניק בלחץ – מכונה לשטיפה בלחץ מים גבוה, ומוכרת גם מכונת קיטור בלחץ. מדובר במכונת ניקוי ושטיפה עוצמתית במיוחד אשר כוללת מגוון אביזרים שיתנו לכם תוצאה איכותית לניקוי מושלם. המכונה מתאימה למשטחים תעשייתיים, חניונים ומשטחים אחרים שנחשבים כ”קשים”. היא מסוגלת להמיס חומרים מוצקים או להזיזם. המכונה נותנת תוצאות טובות במיוחד בגלל השילוב של לחץ המים עם חום גבוה הנותן תוצאות איכותיות ומקל על פעולת הניקוי. המכונה חסכונית במים וכוללת מגוון אביזרים שיעזרו לכם לנקות את המשטח הרצוי עד להגעה לתוצאה הרצויה.

 

השכרת מכונת טיאוט רכובה – לחברת אופק מבחר מכונות טיאוט בגדלים שונים כולל מכונות טיאוט עם מנועי דיזל הנחשבות כגדולות והמתקדמות בישראל. ניתן לבחור במכונות טיאוט שונות – מנגנון קיטור – חשמלי או בנזין, קיטור הפועל על דיזל, מכונות פוליש ועוד. ניתן לשכור את המכונה בלבד או לשכור את המכונה יחד עם מפעיל.

יתרונות השימוש במכונות קיטור בלחץ

  • יעיל וחסכוני
  • נוח לתפעול ואחזקה
  • חסכון בכח אדם
  • משאיר מרחב נקי וריחני

 

 

קיימת אפשרות להשכיר מפעיל מנוסה לביצוע שטיפה במכונה רכובה לצורך ניקוי חניונים בשעות גמישות ונוחות ללקוח (בתיאום מראש).

 

במידה ואתם מעוניינים בציוד ניקיון מקצועי אחר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.