כיום ישנן חברות אבטחה בישראל אשר מתמחות בתחום השמירה ומעניקות שירותים שונים הקשורים לאבטחה אישית ואבטחה מוסדית. לכם הלקוחות חשבונות לבחור בכובד ראש את חברת האבטחה כדי להביא להתאמה מלאה בין חברת האבטחה לבין צרכי הלקוח.

איך בוחרים?

עולם האבטחה מתחלק לתתי נושאים והתמחויות שונות. החל מאבטחה של שומר יחיד ועד לאירועים המוניים אליהם נדרשים מאות שומרים וכן אמצעי אבטחה נלווים. לכן, הצעד הראשון הוא להבין מהו הצורך והדרישות כלקוח: כמה שעות ביום אתם צריכים את שירותי האבטחה? כמה עמדות צריכות להיות מאוישות? מהו סדר גודל כוח האבטחה שצריך להיות זמין, האם יש צורך בכוננים וכדו'.

חשוב לדעת! בחלק מהמוסדות הציבוריים בכללם מבנים ממשלתיים, בתי ספר ומתקנים ציבוריים יש הנחיות ברורות של המשטרה לגבי דרישות האבטחה במקום כולל כוח אדם, שעות עבודה וציוד נלווה. במקומות בבעלות פרטית בין אם מדובר בבניין מגורים, בנייני משרדים או מרכזים מסחריים המשימה להגדיר את מספר המאבטחים ומאבטחות, וכן אמצעי עזר בין אם מדובר בגלאי מתכות, כלי נשק, מצלמות ואזעקות מוטלות על מנהלי המקום. בשעת הכנון, במיוחד אם מדובר בבניין או מרכז חדש, רצוי להתייעץ עם אנשים מקצוע שיוכלו לעזור לכם לתכנן מפרט מדויק המתאים לצרכיכם.

שומר בקניון

במסגרת תכנון המפרט מומלץ להתחשב במספר פרמטרים שיעזרו לנו לבחור את חברת האבטחה הנכונה לצרכים שלכם:

  • רקע החברה –ניסיון קודם מבטיח כי החברה התמודדה עם סוג השירות שהם נדרשים לתת. בנוסף, חשוב לבצע בדיקת רקע על אותה חברה ולהבין מול מי אנו עומדים. נושא האבטחה מציל חיים ולכן יש להתייחס אליו ברצינות ולדרוש זאת מחברת האבטחה גם כן. אחד מהפרמטרים לבדיקת טיב החברה הוא המלצות. ניתן לפנות ללקוחות החברה בבקשה להמלצה על חברת האבטחה.
  • רישיונות והכשרת העובדים – לחברת אבטחה קיימים רישיונות מחייבים בכדי לתת שירותי אבטחה כחוק. רצוי להיות עם האצבע על הדופק ולבקש עותקים לרישיונות ולביטוח העונה לדרישות הלקוח. ההשתלמויות וההכשרות שמספקת חברת האבטחה לעובדים תחת חסותה מעידה רבות על איכות החברה והרצון שלה לתת את הביטחון והשירות הטוב והמקצועי ביותר.
  • שירות וסיווג בטחוני – לחברת שמירה ברמה הגבוהה ביותר יש סיווג ביטחוני גבוה המאפשר לאנשיהן להשתתף באירועים בעלי חשיבות מדינית. בנוסף אמצעי שירותי האבטחה שלה יהיה רחב ומקצועי. הלקוחות צריכים להגדיר לחברת האבטחה מהן דרישותיהם (כמו יוצאי יחידות קרביות, בוגרי קורסים מסוימים או נשיאת כלי נשק) ולוודא שחברת האבטחה תעמוד בכך.
קבוצת אופק חברת אבטחה

אופק דיפנס – שירותי שמירה ואבטחה

קבוצת אופק הינה חברת האבטחה המובילה במרכז הארץ.

לחברה ותק וניסיון רב ואנחנו יודעים לספק את דרישות וצרכי הלקוח בצורה הטובה ביותר. אנחנו מציעים מגוון פתרונות אבטחה למוסדות שונים מקניונים ומרכזים מסחריים, דרך בתי ספר ומוסדות ממשלתיים ואף בנייני משרדים ומגדלי מגורים.

החברה דוגלת בשירות אמין ומקצועי ברמה הטובה ביותר ושואפת להתאים לכל לקוח את תוכנית האבטחה המתאימה לו בין אם זהו עסק פרטי, בניין מגורים או מוסד כלשהו.

חברתנו שמה לעצמה כערך עליון סטנדרטים גבוהים של שירות ואבטחה ותדאג לשביעות רצונו של הלקוח ולהגנתו. אנו מאמינים בהקניית השקט המרבי ללקוח ולכן אופק מציעה מלבד שירותי השמירה והאבטחה גם שירותי ניקיון ושירותי אחזקת מבנים.