טיאוט כבישים ורחובות

המושג “טיאוט” מתייחס לשירותי טאטוא שנעשים באמצעות מכונה המחוברת לכלי רכב עם נהג. למכונה מחברים מטאטא מכני (יש אפשרות גם למטאטאים ידניים) והיא מאפשרת כיסוי של שטח גדול בתוך זמן קצר. מכונות טיאוט לרוב משמשות לטאטוא של רחובות וכבישים עירוניים, אך משתמשים בהם גם לניקוי של טיילות, שבילים סלולים, חניונים ועוד.

בחלק מהמקומות כמו בחניונים וטיילות משתמשים במכונות טיאוט וכן במכונות שטיפה ואמצעים נוספים כדי לדאוג לתחזוקה התקינה ולניקיונו של המקום.

טיאוט ניקוי חניונים

טיאוט עם גרניק

מכונת גרניק בלחץ הנקראת גם מכונת קיטור בלחץ הינה מכונת שטיפה של מים בלחץ גבוה במיוחד אשר כוללת מגוון אביזרים שיתנו לכם תוצאה איכותית לניקוי מושלם. יש מכונות טיאוט המשלבות טאטוא עם שטיפה כדי להגיע למשטח נקי יותר, תוך ביצוע שתי פעולות בו-זמנית.
המכונה מתאימה לכל סדר גודל וכל סוגי הלכלוך.
מכונת ניקוי גרניק בלחץ הינה חסכונית במים, מסוגלת להמיס חומרים קשים ולהזיז אותם ממקום למקום.
שילוב לחץ מים עם חום גבוה נותן תוצאות איכותיות ומקל על פעולת הניקוי וחוסך זמן רב.

טיאוט מגרשי ספורט, שטחים חיצוניים בבתי מלון ועוד

פרט לכבישים, שירותי טיאוט פופולאריים גם במקומות אחרים כגון מגרשי ספורט (אתלטיקה וכדורגל), בריכות שחייה, שטחים ציבוריים בבתי מלון ואזורים ציבוריים אחרים כדי להחליט האם שירותי טיאוט מותאמים למקום שלכם, צריכים להתחשב בשני גורמים עיקריים בגודל המקום ובסוג המשטח. בעוד שמקומות עם שטח מצומצם יחסית ניתן לנקות עם מכונות טאטוא ידניות, שפעולתן טובה יותר ממטאטא רגיל, אך עדיין מספיקה לשטח מצומצם, במקומות גדולים יותר יש עדיפות למכונת טיאוט תעשייתית. צריך לזכור שמכונות אלה הן יותר מאסיביות מבחינת המשקל, ומשקלן נע בין כמה מאות ק”ג ליותר מטון. כך שצריך לוודא שמכונת הטיאוט מתאימה למשטח שיכול לשאת את משקלה, לרוב מדובר על כבישים, משטחי בטון, דרך סלולה באבנים וכדו’. במידה ואתם מעוניינים לנקות שטח גדול אבל לא בטוחים אם מכונת טיאוט מתאימה לסוג השטח, אנו ממליצים להתייעץ עם אנשי מקצוע שיוכלו להחליט על הפיתרון הטוב ביותר לסוג המשטח שלכם.

ניקוי חניונים

באיזו תדירות מומלץ לבצע ניקיון עם טיאוט?

לרוב, בכבישים עירוניים ובטיילות שמבקרים בהן אנשים רבים, הטיאוט נעשה מדי יום או כמעט בכל יום, כחלק מהעבודה השוטפת של ניקיון העיר או האתר. במקומות אחרים, כמגרשי ספורט, הניקוי נעשה פעם-פעמיים בשבוע בעונה (לפני ואחרי משחקים). תדירות הניקיון צריכה להתאים לצרכי המקום. במקומות שפרוצים לנזקי מזג האוויר ויש שם זרם קבוע של אנשים (או מכוניות) התדירות צריכה להיות גבוהה יותר.

השכרת מכונות טיאוט

יש פעמים שבו נדרש שירות טיאוט באופן חד פעמי או שיש דרישה להשכרת מכונות טיאוט. אנחנו כאן בשבילכם! פנו אלינו לקבלת שירותי טיאוט קבועים, שירות טיאוט חד פעמי או השכרת מכונות טיאוט.